Samochód do Ślubu - Auto na Ślub

  Wynajmujemy luksusowe samochody do ślubu i na inne okazje.

Księga gości


Natalia10:33, 24 kwiecień, 2014

Korzystaliśmy z usług tej firmy. Wybraliśmy Limuzynę Chrysler PT. Auto po prostu powala, niesamowity wygląd. Wnętrze przestronne w kremowych skórach daje przyjemność z jazdy. No i jest też zaopatrzony fajny barek :). Obsługa na najwyższym poziomie. Kierowca Pan Dominik (pozdrawiamy), młody elegancko ubrany i bardzo kompetentny.
Polecamy firmę i samochód.
Natalia i Piotrek z Krakowa.

Paulina15:12, 29 czerwiec, 2014

Też jechaliśmy tym samochodem do naszego ślubu. Opinia o samochodzie jak najbardziej trafna. Nie można się oprzeć jego urokowi. Firma bardzo solidna. Sami do nas dzwonili i ustalali szczegóły podstawienia, przystrojenie a także takich spraw jak kto komu otwiera drzwi, gdzie kto ma siedzieć. Jest to bardzo istotne aby się potem nie stresować i mieć wszystko z góry ustalone.
Pozdrawiam
Paulina z Wieliczki

Agnieszka19:17, 4 luty, 2015

Mieliśmy również przyjemność jechać samochodem tej Firmy. Nasz wybór padł na tą białą limuzynkę Chrysler PT. Samochód naprawdę wspaniały. Wnętrze robi niesamowite wrażenie, zwłaszcza ten ładnie wkomponowany barek (oczywiście był zaopatrzony). Z zewnątrz auta nie da się opisać, po prostu jego trzeba zobaczyć. Na każdym zrobi niesamowite wrażenie. Zaś sama Firma to pełen profesjonalizm. Wszystko dograne w najmniejszych szczegółach. Pozdrawiam kierowcę Pana Dominika.

Agnieszka z Krakowa (Azory).

Tomek11:28, 21 kwiecień, 2015

Nasz ślub obsługiwała również ta Firma. My wybraliśmy Chryslera 300C. Samochód ogromny w środku, na zewnątrz w idealnym stanie. Piękna czarna limuzyna na tle której pięknie się prezentuje biel sukni ślubnej. Obsługa (P. Sebastian), bardzo miły znający się na tym co robi. Firma i samochód godne polecenia.

Tomek z Sandomierza

Karolina17:38, 7 czerwiec, 2015

Dołączam się do opinii o tej firmie.
Mieliśmy przyjemność jechać na nasz ślub tą białą limuzyną. Auto naprawdę robi wrażenie. W słońcu przepięknie się mienił i wyglądał jak z bajki.
Bardzo miła i uprzejma obsługa podczas rezerwacji jak i już w czasie jazdy ślubnej.
Polecam ten samochód.

Karolina z Krosna

Joanna13:39, 15 lipiec, 2015

Również korzystaliśmy z usług tej Firmy. Nasz wybór to czarny Chrysler 300C. Auto robi niesamowite wrażenia, jest wielkie i wygodne. Kontakt z Firmą od samego początku bardzo przyjazny. Kierowca który prowadził podczas wynajmu bardzo profesjonalny i miły.

Z czystym sumieniem mogę polecić tę Firmę.

Pozdrawiam
Joanna Kraków

Sebastian23:23, 4 listopad, 2015

Oboje z narzeczoną jako że mieszkamy w Anglii szukaliśmy samochodu głównie w internecie. Nasz wybór padł na Białą limuzynkę Chrysler PT. Auto widzieliśmy tylko na zdjęciach. Naocznie zobaczyliśmy go dopiero podczas ślubu. Okazało się że nasz wybór był naprawdę trafny. Mieliśmy kilkoro gości z Anglii. Oni też byli oczarowani tym autkiem. Samą Firmę też uważam za bardo profesjonalną. Od samego początku (korespondencja mailowa), aż do samej obsługi ślubu wszystko było na najwyższym poziomie.

Dziękuję i pozdrawiam.

Sebastian i Kinga
z Tarnowa


Dodaj nowy wpis